Tisíce posedlých Dakarem

Tisíce posedlých Dakarem

Zábavná talkshow Martina Macíka Posedlí Dakarem se letos rozšířila o dvě mega akce Posedlí Dakarem OPEN AIR. Martin přišel se skvělou myšlenkou pozvat další české dakarské závodníky a umožnit tak fanouškům pokochat se dakarskými závodními stroji a osobně se setkat se svými hvězdami.
Tým ULTIMATE DAKAR využil pozvání, aby se opět po dlouhé době mohl pozdravit se závodníky, fanoušky a reprezentovat partnery.
První akce OPEN AIR se uskutečnil v areálu Sedlčanské kotliny, která je tréninkovým místem Martina Macíka a také oblíbenou tratí Mistrovství ČR v autokrosu.
To, že se nová generace dakarských závodníků připravuje právě v autokrosu, dokazovali hned 3 mladí závodníci: Matěj Ouředníček, Martin Kolomý a Ondra Pospíšil.
Všichni junioři předvedli své jezdecké umění a řada rodičů se velmi zajímala, jak začít s motorsportem. Náš junior Matěj je aktuálně nejmladším závodníkem kategorie JuniorBuggy MMČR a sklízel velký obdiv od fanoušků. Na rally Dakar se vlastně připravuje již od svých 5 let a když se vše zadaří, měl by poprvé startovat na Dakaru 2029.
Největší letošní přehlídka dakarské techniky přilákala tisíce nadšených fanoušků. Martin Macík se svým týmem vše perfektně zorganizoval. Návštěvníci si z blízka prohlédli zázemí týmů, sedli si do dakarských aut a dokonce se řada z nich mohla svézt v rámci předváděcích jízd, o které byl pochopitelně největší zájem.
„Vládne tady neuvěřitelně přátelská atmosféra, jako by se sešla jedna obrovská rodina,“ užíval si akci Tomáš Ouředníček. „Největším překvapením a radostí pro mne bylo, kolik fanoušků přišlo v našich týmových tričkách. Je jasné, že správný český fanoušek fandí úplně všem českým dakarským posádkám.“
Podívejte se na reportáž z vydařené akce na ČT: reportáž od 39 minuty, rozhovor s  Tomášem  Ouředníčkem od 46 minuty.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10207469169-svet-motoru/222471291269035/

Těšíme se na moravské pokračování Posedlí Dakarem OPEN AIR, které se uskuteční 30.7. v Přerově.
Náš tým chystá mega překvapení, tak u toho rozhodně musíte být.

 

 

 

 

 

 

Média