Vyprodané kino plné dakarských emocí

Vyprodané kino plné dakarských emocí

Tomáš Ouředníček a David Křípal se po úspěšném absolvování nejtěžšího Dakaru v historii, stále plní emocí, setkali se svými fanoušky. Zcela vyprodanou besedu s výstižným názvem Dali jsme ten nejtěžší Dakar aneb horor s dobrým koncem.... si užily více než tři stovky diváků.

Posádka týmu South Racing CE vyprávěla neuvěřitelné příběhy, které se speciálem Ford Ranger zažívala v každé ze 14 dakarských etap. Celé povídání doprovázela akční videa přímo z rallye nebo autentické týmové záběry zachycující ty nejnáročnější momenty. Atmosféra Dakaru tak pohltila i ty, kteří dříve rychlou jízdu sledovali jen okrajově. Odvahu a nasazení Tomáše a Davida během Rallye Dakar 2018 odměnili diváci potleskem ve stoje. Povídání zakončil půlhodinový sestřih letošním Dakarem. Fanoušci také využili možnost popovídat si s týmem, nechat si podepsat plakát a vyfotit se u showcar Ford Ranger.

Tomáš s Davidem pojali tuto akci jako poděkování všem významným partnerům, týmu, rodinám i fanouškům za jejich podporu během historicky nejtěžší Rallye Dakar. Ani tři hodiny jim ale nestačily na to, aby popsali všechny dramatické zážitky. Pro fanoušky, na které kvůli velkému zájmu nezbylo místo, plánuje tým South Racing CE další akce po celé České republice.

VIDEO z AKCE sledujte ZDE.

Foto: Martina Strnadová (Velkomeziříčsko), Jiří Navrkal (Motor Vysočiny)

Média