One Shot Energy

One Shot Energy - funkční a energetický nápoj, který dokáže zvýšit energii a koncentraci až na 6 hodin. Bez cukru, s rostlinnými výtažky a obsahuje pouhé 2 kcal.

Více

GoldNutrition

Ověřená značka na trhu sportovní výživy a zdravého životního stylu s mnoha certifikáty a patentovanými složkami, které ručí za nejvyšší kvalitu.

Více

Premio

Společnost Premio Pneuservis vstoupila na evropský trh v roce 1996 jako skupina specializovaných provozoven orientovaných na služby. Ve svých moderních servisech nabízí společnost Premio řidičům osobní přístup a rady ohledně pneumatik, ráfků, podvozku vozu a komplexní služby autoservisu.

Více

MusicData

Společnost MusicData je distributorem a předním českým dovozcem světových značek se zaměřením na oblast ozvučovací, osvětlovací a pódiové techniky a také prodejcem hudebních nástrojů. Společnost nabízí kompletní servis od vybavení přes montáž, zaškolení až po případné opravy ve vlastním servisu.

Více

Nexo

Společnost Nexo je jedním z největších světových výrobců ozvučovacích reprosystémů, která byla založena v Paříži v roce 1979. Již čtyřicetiletý nepřetržitý výzkum a vývoj jednoznačně dokázal spolehlivost, variabilitu a špičkovou čistotu zvuku reproduktorových systémů. Každý produkt je charakterizován jeho postupným vývojem a inovacemi podle posledních poznatků. Hledáte-li komponenty se špičkovým zvukem, pokročilým designem a snadnou manipulací, pak je NEXO Vaše správná volba.

Více

Hlouch Motors

Autorizovaný partner Ford Hlouch Motor v Třebíči  vám nabízí profesionální služby v oblasti prodeje nových osobních a užitkových vozů Ford, kompletní  servis,  karosárnu, lakovnu a prodej  originálního příslušenství  a náhradních dílů Ford.

Více

Liqui Moly

Německá společnost LIQUI MOLY vyrábí motorové oleje, aditiva, ochranné přípravky a autokosmetiku pro profesionální i uživatelské použití. Sortiment výrobků značky LIQUI MOLY zahrnuje vše pro motorová vozidla, různé speciální a jednoúčelové mazací prostředky, lepidla, těsnící hmoty i řadu profesionálních výrobků pro průmyslovou výrobu.

Více

Mann Filter

Společnost MANN FILTER vyrábí filtry pro všechny současné typy motorů a strojů a poskytuje efektivní servisní program. Sortiment zahrnuje inovativní vzduchové, olejové, palivové a interiérové filtry. MANN FILTER se také zaměřuje na oblast průmyslových filtrů a způsobech jejich využití v terénních automobilech.

Více

Good Year

Společnost Goodyear Tire & Rubber Company vznikla již v roce 1898 v USA. Frank Seiberling pojmenoval společnost po Charlesu Goodyearovi, který vynalezl proces vulkanizace. Dnes se jedná o multispolečnost a jednoho z největších výrobců pneumatik na světě.

Více

Yashica

Reklamní agentura působící na českém trhu již od roku 1992. Nejdříve začínali jako generální zastoupení značky japonských fotoaparátů Yashica pro Česko-Slovensko. Postupně svou činnost rozšířili o grafické studio a stali se plnohodnotnou reklamní agenturou. Jejich agenturu tvoří 7 divizí, jejichž činnost pokrývá kompletní 360stupňový marketingový servis.

Více

Fortelock

Společnost Fortemix, s.r.o. vyrábí PVC dlažbu Fortelock a jiné podlahové materiály. Je ryze českou společností specializující se na výrobu podlahových systémů, jak pro průmyslové celky, tak do komerčních prostor a domácností.

Více

XT line

Společnost XTline je dovozce a prodejce kvalitního železářského, stavebního, zahradního nářadí a dalších nástrojů od XTline i jiných značek. Nástroje splňují přísné požadavky na náročný profesionální provoz, ale lze je využívat i na širokou škálu prací domácích mistrů. Společnost XTline zaručuje již 15 let nejvyšší možnou kvalitu spolupráce, pružnost a spolehlivost.

Více

Agados

Společnost Agados je jedním z největších evropských výrobců přívěsů v kategorii O1 a O2 a přední výrobce v České republice. Sortiment firmy zahrnuje širokou paletu vyráběných brzděných a nebrzděných typů různého použití, rozměrů, použitého materiálu a bohatého příslušenství. Společnost Agados zajištuje kromě kvalitních produktů i kompletní servis a prodej náhradních dílů i na starší typy přívěsů.

Více

Prim

Prim je českým výrobcem špičkových náramkových hodinek. Historie slavných hodinek PRIM se začala odvíjet rokem 1949, kdy byla v Novém Městě nad Metují otevřena pobočka libereckého podniku Chronotechna. Zde se továrna brzy začala specializovat na výrobu unikátních náramkových hodinek, která trvá dodnes.

Více

Glenowell

Společnost GLENOWELL CZ s.r.o. dodává pásové, řetězové dopravníky, dopravní linky na naskladňování a úpravu obilí a osiv, automatické balicí a paletizační linky pro veškerý materiál, včetně projektu a montáže.
Dále se zabývá i vzduchotechnikou – odsáváním.

Více

DVOŘÁK - TRUCKS

DVOŘÁK - TRUCKS se zabývá dovozem, prodejem, výkupem, protiúčtem užitkových a nákladních automobilů, včetně návěsů a přívěsů osvědčených značek, které importuje od značkových dealerů ze zemí západní Evropy. Ročně dodává kolem 200 kusů nákladních aut. V roce 2005 firma vybudovala nové velké servisní centrum s kapacitou 10 stání. Součástí servisního centra je také kamionová mycí linka.

DVOŘÁK -TRUCKS spolehlivě servisuje dakarský tým Ultimate Dakar Racing

Více