Dakar 2018 - South Racing ve vysílání České televize a rádia Beat

Dakar 2018 - South Racing ve vysílání České televize a rádia Beat

Už zítra - v sobotu 6. ledna 2018 - začíná 1. etapa nejtěžšího a nejsledovanějšího závodu světa Rallye Dakar. Posádku týmu South Racing CE Tomáše Ouředníčka a Davida Křípala – můžete sledovat nejen na našem webu, ale i ve vysílání České televize nebo na Rádiu Beat.

V sekci Dakar 2018 ONLINE na našem webu se můžete každý den mrknout na články, fotky, videa a příspěvky ze sociálních sítí FaceBook, Twitter a Instagram. Pokud nechcete přijít o žádnou novinku, zaregistrujte se k odběru newsletterů.

Česká televize bude od 6. ledna denně vysílat tři dakarské pořady – Dakarské ozvěny, Dakar za oponou a Dakar 2018, ve kterých určitě uvidíte i posádku týmu South Racing CE. Vysílací časy jednotlivých pořadů zjistíte v tabulce. Pokud vysílání nestihnete, nezoufejte, na iVysílání je určitě najdete.

Můžete naladit i Rádio Beat anebo zapnout jeho živé vysílání. Od soboty 6. ledna se budou moderátoři každý den okolo 8:15,  11:15 a 15:15 hod. věnovat posádce týmu South Racing. V těchto časech uslyšíte v rubrice Dakar na Beatu rozhovory s Tomášem i Davidem a jejich příběhy z jednotlivých etap. Fanoušci budou soutěžit o hodnotné ceny od našich partnerů.

WEB:              http://www.southracing.cz/dakar2018/
FB:                  https://www.facebook.com/SouthRacingCE/ a https://www.facebook.com/TomasDKR/
IG:                   https://www.instagram.com/southracingce/
TWITTER:     https://twitter.com/southracingce

Média