Dakarská show v Žatci a Tuning Motor párty ve Vyškově

Dakarská show v Žatci a Tuning Motor párty ve Vyškově

Tým ULTIMATE DAKAR Racing každý nezávodní víkend využívá k setkávání s fanoušky a propagaci partnerů.

Pozvání z Divadla Žatec na dakarskou talkshow „DAKAR – Rychle a zběsile III“ dostal Tomáš Ouředníček a David Křípal hned po úspěšném dokončení letošního Dakaru, ale čínský koronavirus odsunul možný termín až na září. Krásné teplé počasí přálo prezentaci na velké scéně letního kina.

Před gigantickou projekční plochou byl fanoušky obdivován i závodní speciál a celý program byl doprovázen krásnou světelnou show a velkým zvukem NEXO.

Znovu jsme s Davidem prožili náš dramatický Dakar, tentokrát před největší projekční plochou, což bylo naprosto úžasné“ zhodnotil sobotní den Tomáš Ouředníček.  „Podepsali jsme spoustu plakátů a myslím, že jsme získali řadu nových fanoušků. Moc děkujeme za profesionální úroveň zabezpečení akce Divadlu Žatec a doufáme, že další talkshow proběhne co nejdříve po příštím Dakaru.“

O 300 km dále ve stejném termínu zvládnul tým ULTIMATE DAKAR zabezpečit prezentaci s dakarským vozem Hummer H3 evo a ShowTruckem F-750 Funmover na Tuning Motor Párty ve Vyškově. Vyleštěné vozy, mnoho koní pod kapotou a atraktivní podívaná nabídla vyškovská letištní plocha. Společně s partnerem týmu ForteMix se skvěle podařilo potěšit návštěvníky a předvést kvalitu a rychlost sestavení podlahy Fortelock.

Bohužel, díky zavřeným hranicím Maďarska byl zrušen další závod Mistrovství Maďarska. Tým proto e již započal plnou přípravu na Dakar 2021.

Chystáme mnoho změn a překvapení! I nadále nás sledujte a fanděte. Děkujeme

Média