Fantastický Dakar v Pístově

Fantastický Dakar v Pístově

Tým South Racing CE se stal součástí akce Pístovské mokřady u Jihlavy, která se konala 28. a 29. září. S "nadsázkou" splnila sny všem, kteří mají rádi offroadové závody, terénní auta a motorsport. Během obou dvou dnů se na tým a posádku – Tomáš Ouředníček a David Křípal přišlo podívat přes čtyři tisíce návštěvníků.

„Již od pátečních dopoledních hodin jste nás mohli vidět řádit v dakarském speciálu Ford Ranger. Zapůjčil nám ho globální tým Southracing a díky Ford Hlouch Motors jsme ho mohli dovézt z Portugalska. Navigátor David Křípal také svezl několik diváků v terénním show car Ford Ranger.

Naše zázemí se stanem tvořil i americký truck Ford Fun Mover, kde se odehrávaly závody na 3D simulátoru a také prohlídky trucku pro návštěvníky, kteří mohli nahlédnout, jak vypadá týmové zázemí právě na Dakaru.

Opravdu nabušený program tvořily různé závody terénních aut, projížďky v dakarském speciálu, offroad soutěže a také běh bahnitými tůněmi - známý jako Divácký Jožin z Bažin. O jízdy byl tak velký zájem, že se jedna účastnice rozhodla odhalit své ženské vnady při běhu „Jožin z Bažin“ na oplátku za jízdu v našem speciálu. Takovou odvahu jsme samozřejmě odměnili překrásnou jízdou na plný plyn! Program tvořila i Dakarská show, kdy jsme ukázali závodní vůz v různých úhlech, skocích, driftech a zrychlení.

Vrcholem pátečního dne byla naše beseda plná videí z nejnáročnějšího Dakaru v historii, kde jsme divákům předali všechny naše vzpomínky a neuvěřitelné zážitky.

Atmosféra na besedě byla jedinečná! Šlo skutečně poznat, že prezentujeme kolektivnímu týmu offroaďáků a dalším závodníkům, a to díky jejich pozitivnímu ohlasu a především obrovskému nadšení.

Super překvapení jsou pro nás naši stále zapálení fanoušci, kteří tvořili skvělou náladu po celé Mokřady. To jsme se jim snažili plně oplatit. Nejen, že jsme rozdali spoustu podpisů na plakáty, ale velký zájem byl i o naši fotoknihu Dakar 2018. Udělali jsme spoustu fotek s Vámi - s lidmi, kteří dokáží vyjádřit naprosto čistě a upřímně svoji radost a také to, že je závodění a rallye opravdu baví!

"Jménem celého týmu bych chtěl ještě jednou poděkovat Vám všem – fanouškům, návštěvníkům, sponzorům a pořadatelům za podporu, super atmosféru a parádní akci plnou pozitivní energie. Opravdu jsme si to s Vámi užili a nabili jste nás k dalšímu závodění,“ komentoval vydařenou akci Tomáš Ouředníček.

Média