Pomáháme marockým dětem. Pomáhejte s námi!

Pomáháme marockým dětem. Pomáhejte s námi!

Nadace Rotary Clubu v Agadiru poprosila pořadatele závodu Morocco Desert Challenge o humanitární pomoc. Přes velký hospodářský růst je v Maroku stále velká chudoba, především pak na horských samotách a v malých vesnicích. V chladném zimním období nemají děti nic teplého na sebe, což jim brání chodit pěšky mnoho kilometrů do školy. Všichni závodníci byli požádáni, aby na administrativní přejímky přivezli teplé oblečení pro děti ve věku od 6 do 14 let.

„Myslím, že je to ta nejjednodušší věc, jak místním rodinám můžeme pomoci. Náš tým odjíždí do Maroka už v úterý 11. dubna. Po kamarádech jsme udělali menší sbírku a teď prosím také naše fanoušky. Kdo máte doma nepotřebné zimní dětské oblečení, doručte nám jej prosím do pondělí večera do Velkého Meziříčí a pomozte společně s námi dobré věci,“ uvedl ve shonu příprav Tomáš Ouředníček.

Pro vás možná již nepotřebné, pro jiné potřebné oblečení, nám prosím zašlete nebo osobně přivezte do Velkého Meziříčí (ulice: U Tržiště 2246, prodejna MusicData).

Média