Krátký rozjezd v Babolně

Krátký rozjezd v Babolně

Posádka Buggyra Ultimate Dakar, Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík, zamířila tento víkend do maďarské Babolny, aby se zde zúčastnila závodu Feherep Cup, čtvrtého podniku Central Europe Zone Trophy a druhého kola Mistrovství Maďarska. V páteční krátké rychlostní zkoušce skončili kvůli chybě Tomáš s Pavlem na 10. pozici

"Příliš rychle jsme vjeli do zatáčky plné bláta a trochu déle nám trvalo dostat se ven. Byla to moje chyba, ale rozdíl v klasifikaci je naštěstí jen 16 vteřin, a my máme před sebou ještě dva závodní dny. Auto je v perfektním pořádku, takže se můžeme těšit na zítřejší etapu. Místní trasy máme rádi, v minulém roce se nám zde podařilo zajet první etapové vítězství a umístit se "na bedně". Rádi bychom tento výsledek zopakovali i letos, ale konkurence, v čele s nejlepšími českými, polskými a samozřejmě i maďarskými piloty, je obrovská," řekl Tomáš Ouředníček.

Po pátečním čtyřkilometrovém rozjezdu, bude Feherep Cup pokračovat pěti rychlostními zkouškami v sobotu i v neděli. Celkem posádky čeká 544 závodních kilometrů.

Soutěž o spolujízdu a další ceny

Média