Silvestr na Dakaru 2021: Do nového roku v plném nasazení!

Silvestr na Dakaru 2021: Do nového roku v plném nasazení!

Tomáš s Davidem se v přístavu opět konečně shledali se svou Toyotou a celý tým tak vzápětí po nekonečných dnech čekání na hotelu mohl začít s nezbytným servisem technického stavu auta, který byl do určité míry poznamenán dlouhým pobytem na moři. Poslední den roku tak naši mechanici strávili kontrolou elektroniky a dalším rutinním servisem vozu. Plánovaný odjezd na shakedown, kde měla posádka trénovat, se tak odložil na následující den.

NA DAKARU LILO, ALE MY JSME NEMOHLI

I přesto, že pro nás byl letošní Silvestr spíše pracovní a ke konci roku nás překvapil silný déšť, který tu v Saúdské Arábii nebývá zvykem, našli jsme si chvíli na to, abychom vám všem od srdce poděkovali za to, že jste na Dakaru 2021 s námi!"

PŘEHRÁT PODĚKOVÁNÍ

ZDAŘILÝ SHAKEDOWN

Tomáš je ze své nové Toyoty po dnešním testování na shakedownu opravdu nadšený!

Jeho emoce velice pozitivně ovlivnil motor, který si chválí ze všeho nejvíce a vášnivě dodává: „Musím se přiznat, že jsem snad ještě nikdy neřídil takhle dobré auto." velice podobný pocit si z dnešní testovací jízdy odnáší i jeho navigátor David Křípal. Oba se už nemohou dočkat zítřejšího ostrého prologu, na který je již posádka připravena jak technicky, tak i psychicky.

PŘEHRÁT TOMÁŠOVU REAKCI

ONLINE PŘENOS ZE SLAVNOSTNÍ STARTOVNÍ RAMPY

Zítra nás na slavnostní startovní rampě Dakaru 2021 čeká představení všech závodníků
a vy u toho s našimi #dakarstars Tomášem Ouředníčkem a Davidem Křípalem budete také!

Sledujte náš facebookový profil Ultimate Dakar, kde budeme sdílet oficiální přímý přenos a prožijte tuto výjimečnou slavnostní chvíli s námi!

Média