Sluneční svit a třetí místo

Sluneční svit a třetí místo

Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík zajeli v posledním kole závodu Duna Aszfalt Cup třetí nejlepší čas, čímž postoupili na druhou příčku ve své kategorii a pátou příčku celkově. Tým Buggyra Ultimate Dakar strávil většinu času testováním různých nastavení a tyto zkušenosti z Bugace se jistě budou hodit v nadcházejících závodech.

"Dneska bylo krásně, svítilo slunce, což je ideální počasí na závod. Nám těchto posledních 109 kilometrů přineslo nejlepší výsledek celého víkendu v podobě třetího místa. V průběhu závodu jsme neustále pracovali v hledání optimálního nastavení auta, a nyní jsme už velice blízko ideálnímu nastavení. Po prvním závodě sezóny jsme s celkovým 5. místem a 2. místem v kategorii spokojeni, a budeme i nadále pracovat na dalších zlepšeních do nadcházejících závodů," shrnul víkend Tomáš Ouředníček.

Byggyra Ultimate Dakar má v těchto dnech nabitý program: příští víkend potěší fanoušky na Dakar Show v Sosnové a o týden později se postaví na start závodu Baja Drawsko, druhém kole Central European Zone Trophy (CEZ).

Média