Velké Meziříčí ožilo Dakarem! Vyprodaná talk show DAKAR Rychle a zběsile III.

Velké Meziříčí ožilo Dakarem! Vyprodaná talk show DAKAR Rychle a zběsile III.

Tomáš Ouředníček a David Křípal se po dramatickém, ale úspěšném absolvování nejnebezpečnějšího Dakaru setkali se svými fanoušky. Dakarská beseda o největším závodě světa, který se premiérově konal v Saúdské Arábii, byla zcela vyprodaná.

Posádka týmu Ultimate Dakar Racing vyprávěla neuvěřitelné příběhy, které se speciálem Ford Ranger zažívala v každé ze 12 dakarských etap. Celé povídání doprovázela akční videa přímo z rallye nebo autentické týmové záběry zachycující ty nejnáročnější momenty včetně nárazu holandského kamionu, který zcela zdemoloval přední část speciálu české posádky. Atmosféra Dakaru tak pohltila i ty, kteří dříve rychlou jízdu sledovali jen okrajově. Odvahu a nasazení Tomáše a Davida během Rallye Dakar 2020 odměnili diváci dlouhým potleskem. Povídání zakončil půlhodinový akční video sestřih letošním Dakarem. Fanoušci také využili možnost popovídat si s týmem, nechat si podepsat nový plakát a vyfotit se u dakarského speciálu Ford Ranger.

Tomáš s Davidem pojali tuto akci jako další poděkování všem významným partnerům, týmu, rodinám i fanouškům za jejich podporu během nečekaně náročné Rallye Dakar 2020. Ani tři hodiny jim ale nestačily na to, aby popsali všechny dramatické zážitky.

Pro fanoušky, na které kvůli velkému zájmu nezbylo místo, plánuje tým Ultimate Dakar Racing další akce po celé České republice.

Foto: Matěj Měrtl, Martin Blažek (www.foto-moto.eu)

Média