Vydařená dakarská beseda ve Velkém Meziříčí

Vydařená dakarská beseda ve Velkém Meziříčí

Na již tradiční dakarské besedě se na začátku dubna sešli v kině Jupiter ve Velkém Meziříčí, fanoušci a partneři týmu Ulimate Racing a posádky Tomáš Ouředníček – David Křípal.

Pro všechny byl připraven podvečer naplněný pouta vyprávění, emotivních videí, akčních onboardů a fotografií z aktuálního ročníku dakarské rally, ale i z let minulých.

Před vstupem mohli návštěvníci obdivovat závodní vozy Ultimate Racing a nejnovější modely vozů Toyota od HS Automobil.

Z letošního putování Saudskou Arábií si diváci vyslechli, co předcházelo nečekanému startu  navigátora Davida Křípala ve voze francouzského týmu OffroadConcept, jaký byl Dakar Tomáše Ouředníčka viděný z nového pohledu mimo závodní vůz, nebo jak se oba vypořádali s nezvykle nevlídným počasím na Dakaru 23.

Oba se pak vrátili i do historie, kdy se Dakar odehrával v kulisách jihoamerických států a i zde měli připravenu pěknou řádku poutavých příběhů.

Více než dvě hodiny trvající beseda byla zakončena příjemným neformálním setkáním s partnery, spojených s ochutnávkou produktů partnerů Gold Nutrition.

Tým se nyní usilovně připravuje na převzetí dlouho očekávaného nového vozu, dolaďuje závodní program na letošní sezónu tak, aby jej mohl svým partnerům a fanouškům, co nejdříve oficiálně představit.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se brzy na viděnou u další besedy, nebo jiné příležitosti.

 

 

Média