Zažij výjimečný zvuk osmiválce Fordu Ranger Dakar na Legendách!

Zažij výjimečný zvuk osmiválce Fordu Ranger Dakar na Legendách!

Druhý červnový víkend se tradičně ponese v duchu největší motoristické slavnosti ve střední Evropě známé jako Legendy. Na takto významné události nebude chybět ani tým South Racing CE a posádka ve složení Tomáš Ouředníček – David Křípal představí v rámci exhibiční jízdy dakarský speciál Ford Ranger.

„Na Legendách jsme od samého počátku a jsem rád, že letos zde můžeme představit náš nový speciál FORD Ranger Dakar s osmiválcovým motorem Mustang. Jak rád často uvádím, tento vůz miluji i kvůli jedinečnému zvuku a myslím, že budeme horkými kandidáty na vítězství v této kategorii,“ řekl k účasti na Legendách s úsměvem Tomáš Ouředníček a dodává: „Zdejší atmosféra je naprosto úžasná a každý rok přijde víc a víc lidí. Navíc je to jen jedna z mála příležitostí v České republice, jak se ukázat našim fanouškům a poděkovat jim za celoroční přízeň a společně oslavit naše velké africké vítězství."

Tým South Racing CE představí v pražských Bohnicích také pravý americký showtruck Ford F-750 Camper, který týmu slouží jako hospitality a servisní zázemí. Na Legendách máte možnost usednout také na horké sedadlo spolujezdce, nebo darovat tento zážitek jako pěkný dárek! (u dětí nad 15 let je potřeba podpis zákonného zástupce). Celý tým se na vás bude těšit ve dnech 10. a 11. června!

Média