South Racing GmBH je globální tým, který má strategicky umístěné dílny v Portugalsku, Jihoafrické Republice a Chile, což dovoluje zajistit servis po celém světě. Stáj se každoročně účastní průměrně 16-ti závodů, které se konají v Jižní Americe, Evropě, Asii, Africe a nově také projekt Central Europe. Jedná se o jednoho z nejvýznamnějších hráčů v soutěžích cross-country rallye.

Manažer týmu Scott Abraham má velmi bohaté zkušenosti v oblasti vývoje a vedení mezinárodních cross-country rallye týmů včetně X-Raid (BMW, MINI) a OVERDRIVE (Toyota). Jeho společnost je evropskou základnou projektu FORD RANGER DAKAR a specializuje se na logistiku, plánování aktivit a vztahy se zákazníky.

Tým South Racing CE vznikl na počátku roku 2017. Jeho posádku tvoří zkušený pilot Tomáš Ouředníček a navigátor David Křípal. Český tým je součástí německé stáje South Racing GmBH. Tato globální stáj má strategicky umístěné dílny v Portugalsku, Jihoafrické republice a Chile, což umožňuje zajistit servis po celém světě. Stáj se každoročně účastní průměrně 16 závodů, které se konají v Jižní Americe, Evropě, Asii, Africe a v zemích Středního východu.

South Racing je jedním z nejvýznamnějších hráčů v soutěžích cross-country rallye.

Jezdci stáje South Racing:

  • Xavier “Xevi” PONS (Španělsko) - Mistr světa WRC S2000
  • Fernando Alvarez (Argentina)
  • Ricardo Porem (Portugalsko)
  • Marco Bulacia (Bolívie)
  • Tomáš Ouředníček (Česká republika)